دانشگاه افسری امام علی imamaliuniv.aja.ir

داوطلبین علاقه مند به دانشگاههای ارتش جمهوری سلامی ایران، می توانید دانشگاه افسری امام علی را هم در لیست انتخاب دانشگاه و رشته خود قرار دهید و از طریق سایت دانشگاه افسری امام علی imamaliuniv.aja.ir  از شرایط پذیرش دانشجو در این دانشگاه، اطلاعات کسب کنید و یا اینکه با مراجعه به سامانه سایت ها جهت چگونگی ورود و تحصیل و همچنین استفاده از امکانات رفاهی و  آموزشی در نظر گرفته شده برای دانشجویان این دانشگاه، از مشاورین ما کمک بگیرید.

موضوعات

درباره دانشگاه افسری امام علی

دانشگاه افسری نیروی زمینی ارتش در سال 1300 توسط رضا خان پهلوی با نام (صاحب منصبی ) احداث شد که از قدیمی ترین مراکز آموزش عالی در ایران می باشد؛ این دانشگاه بعد از انقلاب و در سال 1375 به دانشگاه افسری امام علی تغییر نام داد.

دانشگاه افسری امام علی هر ساله از میان داوطلبان کنکور سراسری دانشجو می پذیرد که شرایط  پذیرش آن در سایت دانشگاه افسری امام علی  imamaliuniv.aja.ir  ذکر شده است.

 شرایط سنی و سلامت جسمانی، روانی و نیز شرط قبولی در مصاحبه حضوری وکتبی این دانشگاه از جمله راههای اولیه ورود به دانشگاه افسری امام علی می باشد.

در این مقاله سعی شده است برای بررسی جزئیات بیشتر، درباره دانشکده ها و رشته ها و سامانه آموزشی دانشگاه  افسری امام علی صحبت شود در صورت هر گونه سوالی می توانید با سامانه سایت ها ارتباط برقرار کنید و سوالات خو را از مشاورین ما بپرسید.

و یا این که می توانید جهت اطلاع از دیگر مزایای دانشگاه افسری امام علی(ع) به سایت دانشگاه افسری امام علی imamaliuniv.aja.ir  مراجعه نمایید.

سایت دانشگاه افسری امام علی

سایت دانشگاه افسری امام علی imamaliuniv.aja.ir به منظور دسترسی راحت تر داوطلبین ورود به این دانشگاه و نیز اساتید و کارکنان آن طراحی شد ه است، این سایت اطلاعات زیادی را از جهت نحوه پذیرش ،شروط ثبت نام، استخدام در این دانشگاه و اخبار جدید دانشگاه افسری امام علی در اختیار کاربران خود می گذارد.

رشته های دانشگاه افسری امام علی

دانشگاه افسری امام علی از بین داوطبین کنکور سراسری رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی  دانشجو می پذیرد و هر یک از دانشجویان می توانند در گرایش مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند.

 

رشته ها گرایش ها
مدیریت دفاعی  اداری پرسنلی، دارایی، دژبان، آماد، ترابری(مختص کلیه نیروها)
مهندسی دفاعی استحکامات و عمران، الکترونیک، مخابرات و جنگال، مکانیک، مهمات، الکترومکانیک
علوم دفاعی پیاده زرهی، توپخانه صحرایی و موشک ها، پدافند هوایی، ش،م،ه، بهداشت و درمان
مهندسی عمران
خلبانی بالگرد
مهندسی نگهداری و تعمیر بالگرد
کارشناسی ریاضی
کارشناسی فیزیک

 

سامانه آموزش مجازی دانشگاه امام علی

دانشجویان برای اطلاع از نحوه انتخاب واحد، تقویم کلاسی و تاریخ امتحانات، اطلاعات فارغ التحصیلی و هم چنین جهت ارتباط با اساتید و استفاده از دیگر خدمات آموزشی می توانند به سامانه آموزش مجازی دانشگاه امام علی imamaliuniv.aja.ir مراجعه کرده و در همین سایت ثبت نام کلاس های مجازی خود را انجام دهند.

سایت ثبت نام دانشگاه امام علی gozinesh.aja.ir

پس از قبولی در کنکور سراسری و انتخاب دانشگاه افسری امام علی، دانشجویان می توانند به سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی به آدرس gozinesh.aja.ir  مراجعه کرده و در مصاحبه آن که در دو مرحله انجام می شود شرکت کنند.

در مرحله اول، پایش سلامت داوطلبان و درمرحله دوم، گزینش شفاهی و کتبی آنها می باشد که سوالاتی عقیدتی و سیاسی از داوطلب پرسیده می شود.

ثبت نام دانشگاه افسری امام علی، دارای شرایط ویژه ای است که دانشجویان پس از طی کردن مراحل اول ثبت نام می توانند به مرحله دوم راه یابند.

درسایت دانشگاه افسری امام علی و یا سامانه سایت ها تمام شروط و مراحل پذیرش برای دانشجویان بیان شده است.

آدرس و شماره تلفن دانشگاه امام علی

 

آدرس دانشگاه افسری امام علی خیابان امام خمینی مقابل  مجلس شورای اسلامی
شماره تلفن دانشگاه افسری امام علی 66465670

 

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

9099071613

 

 

همچنین شاید بپسندید
گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.