سایت دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا khadu.aja.ir

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا، اگر می خواهید پس از اتمام دوره دانشجویی سریع استخدام شوید، دانشگاه های زیر نظر ارتش جمهوری اسلامی بهترین گزینه می باشد؛ در این مقاله سعی شده است که به معرفی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا بپردازیم و تعریفی از شیوه ورود و ثبت نام در این دانشگاه و رشته ها و دانشکده ها و نیز سامانه آموزشی و سایت دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا  khadu.aja.ir  در اختیار شما داوطلبین این دانشگاه قرار دهیم.

موضوعات

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا khadu.aja.ir

در سایت دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا khadu.aja.ir تمام اطلاعات مربوط به این دانشگاه، از شیوه پذیرش و ثبت نام گرفته تا انتخاب رشته و دانشکده و دیگر اطلاعات، ذکر شده است؛ در صورت کسب اخبار دقیق تر از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا و نیز استخدام قرار گاه نظامی وابسته به این دانشگاه می توانید از مشاورین ما در سامانه سایت ها کمک بگیرید.

معرفی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا یکی از دانشگاههای ارتش جمهوری اسلامی است که دولتی می باشد و وابسته به قرار گاه پدافند هوایی خاتم الانبیا فعالیت می کند.

این دانشگاه در سال 1392و در تهران احداث شد که یکی از اهداف اصلی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا تربیت نیروی انسانی و افسران قرار گاه پدافند هوایی به منظور دفاع از قلمرو های هوا فضایی کشور می باشد.

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در رده نخست علم و فناوری دفاع هوا فضاست که در تربیت فرماندهان ومتخصصان و نیز افسران متعهد کار آمد است.

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا، از علم و فناوری بومی و مرکز علمی در زمینه حوزه های رادار، فرماندهی و کنترل،سیستم های دفاعی هوا فضایی و اطلاعات سیگنالی و دیگر تخصص های امنیتی  که در سایت دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا khadu.aja.ir به آنها اشاره شده است، برخوردار می باشد.

دانشکده های دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا

دانشکده های دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا دارای 4 دانشکده می باشد که هر کدام دارای رشته ها و زیر گرو هایی هستند؛ شما می توانید با مراجعه به سایت دانشگاه پدافند هوایی دانشگاه خاتم الانبیا khadu.aja.ir و یا با کمک گرفتن از مشاورین ما در سامانه سایت ها از جزعیات زیر گروه هر رشته و عملکرد هر یک از آنها در قرار گاه نظامی مطلع شوید.

دانشکده ها به شرح زیر می باشد:

  • دانشکده برق
  • دانشکده مکانیک
  • دانشکده فرماندهی و کنترل
  • دانشکده علوم پایه

رشته های دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا

 

ردیف رشته ها گرایش ها نوع دیپلم
1 مهندسی فرماندهی و کنترل کنترل شکاری

اطلاعات عملیات

عملیات موشک

ریاضی فیزیک وتجربی
2 مهندسی برق الکترونیک

مخابرات

نرم افزار رایانه

جنگ الکترونیک

ریاضی فیزیک و تجربی
3 مهندسی مکانیک نگهداری و تعمیر سامانه های دفاع هوایی

مهندسی پهباد

ریاضی فیزیک و تجربی
4 علوم پایه (امور دفاعی) امور اداری

عملیات ترابری

عملیات آماد و تهیه

پلیس نظامی

امور مالی

عملیات پیاده

ریاضی فیزیک و تجربی

 

شما داوطلبین فارغ التحصیل از رشته های تجربی و ریاضی فیزیک می توانید در هر کدام از رشته های دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا که علاقه مند هستید مشغول به تحصیل شوید؛ البته قبل از انتخاب رشته می توانید با مشاورین در سامانه سایت ها مشورت کرده و از زیر گرو های هر رشته و کاربرد آنها به طور کامل مطلع شوید.

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

9099071613

 

 

سامانه آموزش مجازی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا  irpdo.ir

این سامانه اطلاعات کامل تری درباره دوره مربیگری، پدافند پرتویی، پدافند زیستی و شهری، پدافند الکترونیکی و شیمیایی واقتصادی و فرهنگی و دیگر مواردی که به طور مجزا در سامانه آموزش مجازی دانشگاه lms.irpdo.ir در اختار دانشجویان قرار می دهد.

سایت ثبت نام دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا

شرایط ورود و ثبت نام در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا مانند دیگر دانشگاههای ارتش با دانشگاههای دولتی متفاوت است زیرا دانشگاه پدافند خاتم الانبیا برای گزینش دانشجو آزمونی جداگانه طراحی کرده است و دانش آموزانی که مدرک دیپلم ریاضی و تجربی را دارند پس از گذراندن این آزمون و قبولی درآن و داشتن شرایط عمومی و خصوصی که در سایت ثبت نام دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا  khadu.aja.ir ذکر شده است می توانند وارد این دانشگاه شوند

حتما سوالات بیشتری در مورد منابع امتحان، شرط معدل و مشخصات ظاهری داوطلب که از شروط  ثبت نام این نوع دانشگاههاست برای شما پیش خواهد آمد که جای نگرانی نیست زیرا مشاورین ما در سامانه سایت شما را از کل ماجرا مطلع خواهند کرد.

آدرس وتلفن تماس دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا

آدرس دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا: تهران، بزرگراه بسیج، قصر فیروزه2،دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا

تلفن تماس دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا:  33228565 – 021

سایت دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا: khadu.aja.ir

همچنین شاید بپسندید
1 Comment
  1. سامان شاهمندی says

    با سلام من چند سال پیش همه کارا گزینشم شد و قبول شدم با افسری بودم بهم گفتن برو زنگت میزنیم زنگ ک نزدن بهم گفتن قبول نشدی در صورتی ک همه مراحلم نمراتش عالی بود می خواستم ببینم فایده ای داره یا دیگه بیخیالش بشم

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.