ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی | najatracking.post.ir

ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی najatracking.post.ir ، در این صفحه. سایت ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی، به منظور اطلاع رسانی از آخرین وضعیت مرسوله های سازمانی که بسیار مهم هستند، راه اندازی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

افرادی که هنوز مرسولات سازمانی خود را دریافت نکرده اند، می توانند با ورود به سامانه رهگیری مرسوله های سازمانی، مراحل پیگیری مرسوله خود را انجام دهند. در ادامه راهنمای ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

موضوعات

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

راهنمای ورود به سامانه رهگیری مرسوله های سازمانی، در این قسمت بررسی شده است. برای رهگیری مرسولات سازمانی، ابتدا لازم است آدرس najatracking.post.ir را در مرورگر خود جستجو کنید و یا می توانید از طریق لینک مستقیم ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی، وارد صفحه اصلی سایت شوید.

راهنمای ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

می توانید با انتخاب نوع مرسوله سازمانی خود و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای رهگیری، از آخرین وضعیت ارسال مرسوله سازمانی خود مطلع شوید. برای اطلاع از آخرین وضعیت، باید پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

توجه داشته باشید که با مشخص کرد نوع سند برای رهگیری، اطلاعات لازم برای استعلام رهگیری مرسوله سازمانی در سایت متفاوت می باشد. مثلا برای رهگیری کارت خودرو لازم است پلاک خودرو را وارد کنید و برای رهگیری گذرنامه لازم است کدملی خود را در سامانه ذکر کنید.

najatracking.post.ir

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی به نشانی اینترنتی najatracking.post.ir، برای ارائه خدمات به متقاضیان دریافت مرسولات سازمانی طراحی و راه اندازی شده است. از جمله خدماتی که در سایت پیگیری مرسولات سازمانی ارائه می شود، رهگیری مرسولات سازمانی ارسال شده را می توان نام برد.

کارکرد این سامانه مانند سامانه رهگیری مرسولات پستی می باشد که در آن وضعیت ارسالی بسته های پستی عادی استعلام می شود. از آنجایی که مرسولات سازمانی به مانند گواهی نامه یا کارت خودرو، جز بسته های ارسالی مهم می باشند، از این رو سامانه رهگیری مرسوله های سازمانی، به منظور پیگیری جداگانه این مدارک مهم راه اندازی شده است.

از جمله مرسولات قابل رهگیری در سامانه رهگیری مرسوله سازمانی، به شرح زیر هستند:

 • گواهینامه
 • شناسنامه خودرو
 • کارت خودرو
 • کارت سوخت
 • کارت پایان خدمت نظام وظیفه
 • سیم کارت
 • و…

در نظر داشته باشید که مرسولات سازمانی با مرسولات پستی تفاوت دارند. مرسولات سازمانی به مدارکی مانند موارد بالا که اشاره شد ( گواهینامه، کارت خودرو و…) اطلاق می شود.

این مرسولات در زمان مشخصی به دست فرد گیرنده برسند. سامانه مرسولات سازمانی، امکانی را فراهم کرده است تا افراد بتوانند آخرین وضعیت ارسال یا عدم ارسال مدارک مختلف خود را پیگیری کنند. در گذشته این امکان وجود نداشت و متقاضیان پس از ثبت درخواست، راهی برای آگاهی از وضعیت ارسال بسته خود نداشتند.

سایت رهگیری مرسولات سازمانی فراجا

بخش مهمی از مرسولات سازمانی مربوط به سازمان فراجا می شود. فراجا نام اختصاری ارگان فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است. لازم به ذکر است که سازمان ناجا در حال حاضر به این ارگان تبدیل شده است.

گذرنامه، گواهینامه، کارت خودرو، و… از سری مرسولات سازمانی ارسال شده تحت نظر فراجا می باشد.در این قسمت سامانه رهگیری مرسولات سازمانی فراجا najatracking.post.ir را بررسی کرده ایم.

سامانه رهگیری مرسوله سازمانی گواهینامه

گواهی نامه از مرسوله های سازمانی مهم مربوط به فراجا می باشد. سامانه رهگیری مرسولات سازمانی گواهینامه نیز همان آدرس najatracking.post.ir می باشد.

شما می توانید با مراجعه به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی، نسبت به رهگیری مرسولات فراجا اقدام نمایید.

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی کارت خودرو

در صورتی که شما نیز از درخواست دهندگان کارت خودرو هستید، باید بدانید که سامانه رهگیری مرسولات سازمانی کارت خودرو نیز همان سایت رهگیری مرسولات سازمانی می باشد. مرسولات سازمانی فراجا نیز از طریق سایت رهگیری مرسوله های سازمانی، قابل رهگیری هستند.

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی با کد ملی

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی یک سرویس اینترنتی است که امکان پیگیری مرسولات سازمانی ارسال شده توسط شرکت ملی پست را فراهم می‌کند. شما می‌توانید با وارد کردن کد ملی خود و نوع سند مورد نظر، از آخرین وضعیت مرسوله خود مطلع شوید. برای دسترسی به این سامانه می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

اگر می‌خواهید بیشتر بدانید که چگونه از این سامانه استفاده کنید، می‌توانید راهنمای کاملی در این زمینه را از مشاوران مجرب سایت درخواست کنید.

سایت رهگیری کارت سوخت

همانطور که حدس می زنید، برای رهگیری کارت سوخت خود نیز باید از طریق سایت najatracking.post.ir اقدام کنید. در صورتی که برای دریافت کارت سوخت خود درخواست داده اید، و هنوز آن را دریافت نکرده اید می توانید از طریق سایت رهگیری مرسولات سازمانی، رهگیری کارت سوخت خود را انجام دهید.

 

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

9099071613

 

 

سوالات متداول سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی، چیست؟

✔️ سامانه رهگیری مرسوله سازمانی به نشانی اینترنتی najatracking.post.ir، برای ارائه خدمات به متقاضیان دریافت مرسولات سازمانی طراحی و راه اندازی شده است. از جمله خدماتی که در سایت پیگیری مرسولات سازمانی ارائه می شود، رهگیری مرسولات سازمانی ارسال شده را می توان نام برد.

❓مرسولات سازمانی به چه مرسولاتی گفته می شود؟

✔️ مرسولات سازمانی به مدارکی مانند موارد بالا که اشاره شد ( گواهینامه، کارت خودرو و…) اطلاق می شود.

❓راهنمای ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی را از کجا میتوان دریافت کرد؟

✔️ در این مقاله راهنمای ورود به سامانه رهگیری مرسوله های سازمانی، برای شما عزیزان قرار داده شده است.

همچنین شاید بپسندید
21 Comments
 1. نادر says

  من اواخر آبان ماه ماشین صفر رو خریدم و تعویض پلاک رو انجام دادم ولی هنوز نه کارت ماشین دارم و نه کارت سوخت .

 2. مجتبی says

  برای پیگیری گزینه کارت سوخت اصلا نمیاره

 3. مهدی حسین خانلی says

  کارت پایان خدمت نظام وظیفه

 4. عباس says

  نمیشود وارد سایت شد

 5. عباس says

  چرا این همه بازنشسته باید در کوچه و خیابان دنبال گرفتن پول بیمه تکمیلی باشند یعنی کسی نیست این مشکل را حل کند تا بازنشسته در اثر تصادف جان خود را از دست ندهدو مهمترین پیشنهاد این است که هر دکتری یا بیمارستانی با بیمه قرار داد نداشت نزد آنها نروند یا مالیات یا حق ویزیت آنان را زیاد و گم کنید و افراد پیر را از خیابانها جمع کنید تا متضرر نشوند

 6. صالح says

  سلام تو این سامانه گزینه کارت سوخت اصلا نیست چطور رهگیریش کنم؟

 7. علی says

  سلام.باعرض خسته نباشید.الان دوماه بیشترهسته تقاضاکارت سوخت المثنی دادم هیچ خبری نیست حتی صادرهم نشده لطفاپیگیری کنیدحتی برابنزین آزادهم الان بدون کارت نمیشه بخدابقرآن پیگیری کنید.

 8. محمدرضا says

  سلام چرا سایت باز نمیشه؟

 9. محمدرضا says

  چرا سایت باز نمیشه

 10. شهاب says

  چرا باز نمیشه سامانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. بابک says

  با سلام
  هیچ یک از راهکارها و تلفن ها و سایت najatracking کار نمیکند و راهکارهای مندرج در این سایت از جمله کدهای ussd بلا استفاده هستند

 12. میلاد یوسف پور says

  عالی

 13. رحیم says

  توی همه سایتهای ایرانی که به جای خدمات کلی مطلب می‌نویسند در صورتی که سازمان مربوطه به درستی خدمتی نمیدن

 14. ایمان says

  نمیشه وارد شد؟!؟

 15. امید says

  سایت خراب شده الان یا تعغیر کرده؟!

 16. فلانی says

  اصلا وارد لینکی که چندین بار هم گذاشتین، نمی‌شه.

 17. محمد says

  سلام لطفا میشه بگید چرا سایت مرسولات سازمانی باز نمیشه؟

 18. رضا says

  برگشت کارت موتور سیکلت

 19. ماریا says

  چرا گزینه کارت سوخت اصلا نمیاد

 20. Amir says

  اصلا کار نمیکنه الکی مردم رو مشغول نکنین .کارت موتور تو جیبمه ولی میگه همچین مرسوله ای دریافت نکردیم🤣🤣🤣🤣

 21. فریال says

  چرا سایت باز نمیییشه!!!!!

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.