سامانه وادافا دانشگاه آزاد – vadafa.iauec.ac.ir

سامانه وادافا دانشگاه آزاد vadafa.iauec.ac.ir، در این مقاله بررسی شده است. با خواندن این مقاله یک بار برای همیشه تمامی ابهاماتتان در خصوص برگزاری جلسه پیش دفاع دانشگاه آزاد، پایان دهید.

این مقاله به بررسی نحوه ورورد به سامانه وادافا دانشگاه آزاد و راهنمای سایت وادافا همچنین ارائه توضیحاتی در خصوص معرفی این سامانه پرداخته شده است. همچنین در پایان کارشناسان ما در سامانه سایت ها آماده اند تا به تمامی سوالات شما در خصوص این سامانه و جلسه پیش دفاع دکتری، پاسخ دهند.

موضوعات

سامانه وادافا دانشگاه آزاد

سامانه وادافا دانشگاه آزاد vadafa.iauec.ac.ir ، سامانه ای برای برگزاری جلسه پیش دفاع دانشجویان دکتری است. جلسه پیش دفاع در دانشگاه آزاد به صورت مجازی و در سایت وادافا به نشانی  انجام می شود.

اکثر دانشگاه ها، مانند دانشگاه آزاد به منظور کسب آمادگی دانشجویان مقطع دکتری برای جلسه دفاع نهایی یا جلسه دفاع پایان نامه، جلسه ایی را تحت عنوان پیش دفاع دکتری برگزار می کنند تا دانشجو بتواند یک تجربه از دفاع پایان نامه، پیش از جلسه دفاع نهایی پایان نامه داشته باشد.

در این جلسه که با عنوان پیش دفاع دکتری شناخته می شود، هم دانشجو با شرایط جلسه دفاع آشنا می شود و هم محتوای پروپوزال که قرار است به پایان نامه تبدیل شده و در جلسه دفاع نهایی ارائه شود، ارزیابی خواهدشد. جلسه پیش دفاع در سایت وادافا برگزار می شود.

شباهت جلسه پیش دفاع دکتری با دفاع نهایی این است که شما در یک جلسه در حضور اساتید قرار می گیرید و ارائه خود را مطابق با همان نکاتی که برای دفاع پایان نامه است انجام دهید. تفاوتی هم که دارد این است که اهمیت آن به اندازه جلسه دفاع نهایی نیست و شما می توانید هم خود و هم محتوایتان را محک بزنید.

vadafa.iauec.ac.ir

vadafa.iauec.ac.ir سامانه برگزاری جلسه پیش دفاع دکتری به صورت غیر حضوری برای دانشجویان دانشگاه آزاد می باشد. در سامانه وادافا دانشگاه آزاد، امکانات مختلفی از جمله ارائه جلسه آزمایشی پیش دفاع و رزرو و برگزاری جلسه پیش دفاع و … برای دانشجویان دکتری و سایر کابران آن مانند اساتید راهنما داوران و… ارائه می شود.

دانشجویان دکتری واجد شرایط در سراسر کشور، در بازه زمانی اعلام شده  فرصت دارند تا با مراجعه به سایت وادافا vadafa.iauec.ac.ir، با رزرو روز و ساعت جلسه و با هماهنگی اساتید خود، نسبت به ثبت زمان جلسه پیش دفاع متمرکز خود اقدام کنند.

کارشناسان ما در سامانه سایت ها آماده اند تا به تمامی سوالات شما درباره سامانه پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد، نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد، سایت وادافا و … پاسخ دهند کافی است با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

ورود به سامانه وادافا

دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد، برای ورود به سامانه وادافا vadafa.iauec ac ir ، نیازمند نام کاربری و رمز عبور هستند و با در دست داشتن این موارد می توانند جهت شرکت در جلسه پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد وارد سامانه وادافا vadaf iauec ac ir شوند.

دانشجویان دانشگاه آزاد مقطع دکتری جهت حضور در جلسه پیش دفاع خود باید به آدرس vadafa.iauec.ac.ir مراجعه کنند. اطلاعات لازم برای ورود به سامانه وادافا دانشگاه آزاد، در ادامه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است:

  • نام کاربری : شماره تلفن همراه کاربر ادمین واحد در پژوهشیار
  • رمز عبور : کد ملی وارد شدهادمین واحدها درپژوهشیار

برای ورود به سامانه وادافا دانشگاه آزاد با در دست داشتن موارد بالا به نشانی vadafa.iauec.ac.ir مراجعه کنید. پس از ورود به صفحه اصلی سامانه وادافا، نام کاربری و رمز عبور را در فیلد های مشخص شده وارد کرده و سپس روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید.

ورود به سامانه وادافا

راهنمای سایت وادافا

راهنمای سامانه وادافا دانشگاه آزاد در ادامه آورده شده است. در این قسمت فایل های راهنمای سامانه وادافا را که برای دانشجویان دکتری و اساتید راهنما و را برای شا عزیزان قرار داده ایم.

در فایل های زیر، مواردی همچون راهنمای تصویری ورود به سامانه وادافا vadaf iauec ac ir ، نحوه هماهنگی جلسه پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد، نحوه ثبت نام پیش دکتری دانشگاه آزاد و … ، به صورت کامل و در عین حال مفید و کوتاه آورده شده است.

فایل های راهنمای سامانه وادافا
راهنمای تصویری کاربری سامانه وادافا دانلود ویژه همکاران واحد های دانشگاهی
راهنمای تصویری نحوه هماهنگی جلسه پیش  دفاع درسامانه  وادافا دانلود ویژه دانشجویان دکتری تخصصی
راهنمای تصویری شرکت در جلسه آزمایشی پیش دفاع دکتری وادافا دانلود ویژه دانشجویان دکتری تخصصی
راهنمای تصویری شرکت در جلسه پیش دفاع دکتری سایت وادافا دانلود ویژه دانشجویان دکتری تخصصی
راهنمای تصویری شرکت در جلسه پیش دفاع دکتری سامانه  وادافا دانلود ویژه اساتید راهنما
راهنمای تصویری حضور آنلاین و داوری در جلسه پیش دفاع دکتری سامانه وادافا دانلود ویژه مدیر و اعضای هیئت تخصصی

ثبت نام پیش دفاع دانشگاه آزاد

ثبت نام پیش دفاع دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی و در سایت وادافا انجام خواهد شد. دانشجویانی که  در مرحله مشخص شده در سایت پژوهشیار قرار بگیرند، پس از تایید درخواستشان می توانند برای رزرو زمان پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد، به سامانه وادافا مراجعه کنند.

توجه داشته باشید که ثبت در خواست در بازه زمانی اعلام شده از سوی دانشگاه انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت نام پیش دفاع دانشگاه آزاد در سایت وادافا، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

9099071613

 

 

سوالات متداول سامانه وادافا دانشگاه آزاد

❓ورود به سامانه وادافا دانشگاه آزاد به چه صورت می باشد؟

✔️ دانشجویان دکتری برای ورود به سامانه وادافا، نیازمند نام کاربری و رمز عبور می باشند.
نام کاربری : شماره تلفن همراه کاربر ادمین واحد در پژوهشیار
رمز عبور : کد ملی وارد شدهادمین واحدها درپژوهشیار

❓راهنمای سامانه وادافا را از کجا باید دریافت کنم؟

✔️ برای دریافت راهنمای سایت وادافا می توانید به مقاله مراجعه کنید و در جدول مشخص شده راهنما را دریافت کنید.

❓آدرس سایت وادافا چیست؟

✔️ آدرس سایت وادافا به نشانی vadafa.iauec.ac.ir می باشد.

همچنین شاید بپسندید
گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.