sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

راهنمای ثبت نام و مشاهده کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش از طریق سایت sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام آزمون های سنجش را دارند، بایستی با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بانکی و مراجعه به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی sanjeshserv نسبت به خرید و ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

راهنمای کامل سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش و ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش در این مقاله ارائه داده شده است.

آزمون های آزمایشی سنجش

موضوعات

sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

راهنمای ثبت نام آزمون های سنجش در sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش این مقاله ارائه داده شده است. دانش آموزانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون های آزمایشی سنجش را دارند، برای آگاهی از بودجه بندی آزمون ها، زمان برگزاری آزمون های آزمایشی، پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ها به صورت الکترونیکی، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، دریافت کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش و همچنین دریافت سوالات و پاسخنامه آزمون می توانند به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید : ثبت نام تلفنی آزمون های آزمایشی سنجش

ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

دانش آموزان برای ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش تابستانه، مرحله ای و آزمون های جامع باید به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv.ir  مراجعه نمایند. آزمون های آزمایشی سنجش برای هر یک از گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی و برای هر یک از مقاطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم برگزار می شود.

در ضمن ، ثبت نام آزمون های سنجش پایه دهم فقط در رشته های تحصیلی علوم تجربی، ریاضی فیزیک و ادبیات و علوم انسانی صورت می گیرد.

sanjeshserv.ir

نشانی سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور ، sanjeshserv.ir می باشد. سایت sanjeshserv دارای بخش های مختلفی از جمله، اخبار و اطلاعیه ها ، کارنامه ، کارت ورود به جلسه، پاسخ آزمون ها، مراکز عرضه کتاب، فروشگاه اینتنرنتی کتاب، ثبت نام آزمون ها و اعتراض به سوالات آزمون می باشد.

آزمون های آزمایشی

sanjeshserv.ir ثبت نام

راهنمای sanjeshserv.ir ثبت نام آزمون ها در این مقاله ارائه داده شده است. دانش آموزان هریک از رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی در مقاطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم برای ثبت نام آزمون های تابستانه، آزمون های مرحله ای و آزمون های جامع سنجش باید به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش یعنی  sanjeshserv مراجعه نمایند.

نحوه ثبت نام آزمون های سنجش:

  • مراجعه به سایت ثبت نام به نشانی sanjeshserv.ir
  • ورود و ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه
  • ثبت اطلاعات فردی مانند کد ملی و نام و نام خانوادگی
  • تکمیل فرم ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلب
  • انتخاب نوع آزمون (تابستانه، مرحله ای و جامع)
  • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون

برای دریافت راهنمای تصویری ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش روی لینک زیر کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

  آزمون های سنجش

sanjeshserv.ir بودجه بندی

داوطلبانی که در آزمون های آزمایشی سنجش، هریک از دوره های تابستانه، مرحله ای و جامع ثبت نام کرده اند، برای مشاهده بودجه بندی آزمون و زمان برگزاری آزمون ها باید بودجه بندی آزمون های آزمایشی سنجش را دانلود نمایند. برای دانلود بودجه بندی آزمون های آزمایشی سنجش می توانید به سایت sanjeshserv.ir قسمت “بودجه بندی آزمون ها” مراجعه نمایند.

برای راحتی شما عزیزان بودجه بندی آزمون های آزمایشی سنجش ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در این بخش از مقاله قرار داده شده است.

بودجه بندی آزمون های آزمایشی سنجش ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳
دریافت بودجه‌بندی آزمون‌های آزمایشی مرحله‌ ای و جامع سنجش دوازدهم
دریافت بودجه‌بندی آزمون ‌های آزمایشی مرحله ‌ای و جامع سنجش یازدهم
دریافت بودجه‌بندی آزمون‌ های آزمایشی مرحله ‌ای و جامع سنجش دهم
دریافت بودجه‌بندی آزمون‌ های آزمایشی مرحله ‌ای و جامع هنر یازدهم
دریافت بودجه‌ بندی آزمون‌های آزمایشی مرحله‌ای و جامع زبان یازدهم
دریافت بودجه‌بندی آزمون‌ های آزمایشی مرحله ‌ای و جامع هنر دوازدهم
دریافت بودجه‌بندی آزمون‌ های آزمایشی مرحله ‌ای و جامع زبان دوازدهم

پاسخنامه آزمون سنجش sanjeshserv

دانش آموزانی که در آزمون سنجش ثبت نام و شرکت کرده اند، برای مشاهده پاسخ آزمون ها و دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون، باید به قسمت “پاسخ آزمون ها” در سایت sanjeshserv مراجعه نمایند. پاسخ تشریحی آزمون ها از قسمت “پاسخنامه آزمون های سنجش sanjeshserv “ قابل مشاهده و دریافت می باشد.

sanjeshserv.ir کارنامه

کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش از قسمت sanjeshserv.ir کارنامه ، قابل دریافت و مشاهده می باشد. دانش آموزان برای دریافت کارنامه آزمون های سنجش باید در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ، قسمت “کارنامه” مراجعه نمایند و با درج اطلاعات خواسته شده کارنامه خود را مشاهده نمایند.

دانش آموزان به سه طریق می توانند در سایت sanjeshserv کارنامه خود را مشاهده نمایند:

  1. مشخصات فردی : نام خانوادگی / شماره شناسنامه / سال تولد
  2. شماره پرونده / شماره شناسنامه / سال تولد
  3. شماره داوطلبی / شماره شناسنامه / سال تولد

اگر در تحلیل کارنامه آزمون آزمایشی سنجش دچار ابهام شده اید نگران نباشید، می توانید همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با مشاوران مجرب مجموعه سایتها تماس بگیرید. ما پاسخگوی تمامی سوالات شما درباره آزمون های آزمایشی سنجش هستیم. 

9099071613

sanjeshserv ir کارت ورود به جلسه

دانش آموزانی برای شرکت در آزمونهای آزمایشی سنجش که به صورت حضوری برگزار می شود، باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند و در جلسه آزمون به همراه خود داشته باشند. کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سنجش از طریق سایت sanjeshserv.ir و به صورت اینترنتی قابل دریافت است. داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv ir مراجعه نمایند و کارت خود را دریافت نمایند.

سایر بخش های سایت sanjeshserv.ir

در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با سایر بخش های سایت شرکت تعاونی خدمات سازمان سنجش کشور پرداخته ایم. از دیگر بخش های سایت sanjeshserv می توان به بخش “مراکز عرضه کتاب” و “فروشگاه اینترنتی کتاب” اشاره نمود.

با مراجعه به بخش “مراکز عرضه کتاب” ، و انتخاب استان خود، می توانید مراکز عرضه کتاب های سازمان سنجش آموزش کشور را مشاهده نمایید.

فروشگاه اینترنتی کتاب شامل بخش های گوناگونی از جمله، کتاب های کارشناسی ارشد، بسته های آموزشی کارشناسی ارشد، کتاب های کنکور سراسری، کتاب های جامع سنجش و کتاب های دکتری می باشد. ورود به سیستم فروشگاه اینترنیتی از طریق ثبت نام در سامانه و درج نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است.

برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

sanjeshserv.ir


راهنمای ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش از طریق سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش در این مقاله ارائه داده شده است. تمامی فرآیندهای ثبت نام ، مشاهده بودجه بندی آزمون ها، زمان برگزاری آزمون ها، دریافت کارنامه و پاسخنامه آزمون های سنجش از طریق سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش قابل پیگیری خواهد بود. در صورت بروز مشکل برای ورود به سامانه sanjeshserv و آگاهی از جزئیات برگزاری آزمون ها، می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

برای ثبت نام آزمون های سنجش به چه سایتی مراجعه کنیم؟

ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش به صورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت تعاونی سازمان سنجش امکانپذیر است.

اطلاعات لازم برای مشاهده کارنامه سنجش چیست؟

نام خانوادگی / شماره شناسنامه / سال تولد
شماره پرونده / شماره شناسنامه / سال تولد
شماره داوطلبی / شماره شناسنامه / سال تولد

برای دریافت پاسخنامه آزمون سنجش به چه سایتی مراجعه کنیم؟

پاسخنامه آزمون های آزمایشی سنجش، از طریق سایت شرکت تعاونی سازمان سنجش sanjeshserv.ir قابل دریافت است.

همچنین شاید بپسندید
گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.